Denné tábory 2019

SZUŠ R. Madarászovej v spolupráci s pohybovým štúdiom Dance Arena aj tento rok organizuje obľúbené denné tábory.

turnus: 8.7.2018 - 12.7.2018   Mimoni

turnus: 22.7.-26.7.   Capoeira


Mimoni

Pozrite si fotogalériu z našich denných táborov. Fotogaléria z júla "Olympiáda" a "Cirkus" 2014.

Denné tábory sa budú konať v priestoroch Dance Areny v čase 8,00 - 17,00 hod. Po dohode je možné začať tábor aj o 7,00 ráno. Pre deti je zabezpečený obed a pitný režim. Tábor je vhodný pre deti vo veku 5 - 13 rokov. O deti sa starajú animátori a pedagogickí pracovníci. Cena tábora: 125 eur.

Do tábora je možné prihlásiť sa na jeden deň, vtedy je cena 25€.

Deti si v tábore užijú hry v prírode, kúpanie na Slnečných jazerách, gymnastiku, tanec, výtvarné kurzy, cvičenie v sieťach Antigraviti flyfit,  a kopec zábavy!

 

Capoeira 

SZUŠ R. Madarászovej v spolupráci s pohybovým štúdiom Dance Arena capoeira klubom Vemcamara Capoeira aj tento rok organizuje obľúbené denné tábory. V Capoeirovom tábore sú na pláne pravidelné tréningy bojového umenia Capoeira, hry, zábava a kúpanie na Slnečných jazerách v Senci

Poplatok: 100€/ 1 turnus (cena zahŕňa: obed, olovrant, pitný režim, každodenné tréningy – capoeira, všestranná pohybová príprava, materiálno-technické zabezpečenie, spomienkové predmety)

Prihláška

Stiahnuť prihlášku - Mimoni

Stiahnuť prihlášku - Capoeira

Prihlášku posielajte na dennytaborsenec@gmail.com alebo ju môžete priniesť osobone do priestorov SZUŠ a Dance Areny (Sokolská 10, Senec).

Kontakt
Mgr. Renáta Rovňáková 0904 401 660.

Týždenný tábor školy 2019

Tento rok SZUŠ R. Madarászovej týždenný letný tábor nebude.